VÍTEJTE V NAYAVITA YOGA!

Jsme česká firma, která se zrodila z lásky k životnímu prostředí, z lásky k pohybu a z odhodlání bojovat proti znečištění přírody plasty. Věříme, že je možné dopřát si kvalitní péči o tělo i duši bez negativního vlivu na naši planetu. A víme, že udržitelné a šetrné produkty mohou být i krásné, praktické a funkční.

JAK TO ZAČALO

Jsme máma s dcerou, co jsou rády aktivní. Milujeme pohyb na čerstvém vzduchu, rády cestujeme, cvičíme jógu, chodíme po horách, jezdíme na kole, občas vyrazíme pod stan a nikdy neřekneme ne na piknik nebo den u vody. Na svých cestách a dobrodružstvích jsme se stále častěji setkávaly s plastovým odpadem volně se povalujícím v přírodě, plovoucím v moři a v řekách. Tak jsme se rozhodly s tím něco dělat.

Původním zaměřením NAYAVITA bylo upcyklovat jednorázové plastové lahve na multifunkční udržitelné a přitom krásné osušky, které by se hodily na všechna dobrodružství. Věříme, že každý z nás má obrovskou sílu drobnými rozhodnutími docílit velkých změn. A jedna z těchto změn je pořídit si jednu funkční eko osušku místo pěti na různé aktivity.

Z NAYAVITA už byl jenom malý krůček k NAYAVITA Yoga. Náš osvědčený proces upcyklace PET lahví jsme použily na výrobu krásných, originálních a ekologicky šetrných podložek a pomůcek na cvičení, které teď dělají radost ještě více lidem.

PRO BOHYNĚ VE STUDIU I MIMO NĚJ

Ručně navrhované udržitelné NAYAVITA Yoga pomůcky na cvičení a relaxaci jsou symbolem vědomého životního stylu plného lásky, radosti a svobody. Pevně věříme, že každý si zaslouží to nejlepší a sebeláska je základním kamenem jakékoliv jiné lásky. Není žádným tajemstvím, že naše prostředí má vliv na to jak se cítíme. To platí i o naší výbavě na cvičení či meditačním a relaxačním koutku. Proto navrhujeme naše podložky a pomůcky tak, aby už na první pohled dělaly radost.

Děkujeme, že jste v tom s námi.

Marcela & Frankie

O NAYAVITA YOGA team o nás o NAYAVITA Yoga