VÍTEJTE V NAYAVITA YOGA!

Jsme česká firma, která se zrodila z lásky k životnímu prostředí a z víry v lásku k sobě. Věříme, že je možné dopřát si péči o tělo i duši bez negativního vlivu na naši planetu.

Pro Vás chceme radost, spokojenost, a harmonii mezi tělem a duší. Pro naši planetu chceme konec znečištění plasty a drastické omezení výroby nových plastů.

POHLAZENÍ PRO TĚLO I DUŠI, KTERÉ PODPOŘÍ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.

Původním zaměřením NAYAVITA bylo vytvářet krásné eko osušky k vodě a do přírody vyrobené 100% z jednorázových recyklovaných plastových lahví. Ale již v okamžiku vzniku této myšlenky bylo jasné, že potenciál pomoci sahá dále. A tak vznikla NAYAVITA YOGA.

NAYAVITA YOGA

Krásné, intuitivně funkční a udržitelné eko podložky a pomůcky na jógu, vyrobené z recyklovaných, přírodních a ekologicky šetrných materiálů. Stejně tak jako NAYAVITA eko osušky, i v NAYAVITA YOGA navrhujeme všechny produkty ručně exkluzivně pro Vás. Kloubíme intuitivní funkčnost s jedinečnými designy, a inspiraci čerpáme z rozhovorů s Vámi, stejně tak jako z vlastní praxe jógy.

Samozřejmě i veškeré obaly používané na ochranu a přepravu našich výrobků jsou z recyklovaných, recyklovatelných a / nebo biologicky rozložitelných materiálů.

Doufáme, že si Vaše NAYAVITA YOGA podložky a pomůcky zamilujete stejně tak jako my!

Marcela & Frankie

NAYAVITA YOGA team o nás o NAYAVITA Yoga