Vítejte v NAYAVITA! 

Chcete zjistit více o NAYAVITA? Jste tu správně. Jsme česká firma, která se zrodila z lásky k životnímu prostředí a z víry v lásku k sobě.

Pro Vás chceme radost, spokojenost a harmonii mezi tělem a duší. Pro naši planetu chceme konec znečištění plasty a drastické omezení výroby nových plastů.

POHLAZENÍ PRO TĚLO A DUŠI, KTERÉ PODPOŘÍ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ.

Naše unikátní eko osušky k vodě a do přírody dávají plastovým lahvím na jedno použití nový život. S Vaší pomocí tento život dostává i nový smysl. Lehké, kompaktní, vysoko-absorpční, rychle-schnoucí, písku-odolné a dost velké na to, aby jste se na ně natáhli nebo se do nich zabalili.

A protože jsme nechtěly přestat tam, vytvořily jsme NAYAVITA YOGA. Krásné, intuitivně funkční a udržitelné pomůcky na jógu, vyrobené z recyklovaných, přírodních a ekologicky šetrných materiálů. Stejně tak jako NAYAVITA eko osušky, i pomůcky na jógu jsou ručně navržené exkluzivně pro Vás.

Samozřejmě i veškeré obaly používané na ochranu a přepravu našich výrobků jsou z recyklovaných a / nebo biologicky rozložitelných materiálů.

Doufáme, že si Vaše NAYAVITA osušky zamilujete stejně tak jako my!

Marcela a Frankie