Vítejte v NAYAVITA! 

NAYAVITA se zrodila z lásky k životnímu prostředí a z odhodlání bojovat proti ničivému znečištění plasty. Ale také z víry, že udržitelné a šetrné produkty mohou být i krásné, praktické a funkční.

JAK TO ZAČALO

Jsme rády venku, milujeme pohyb na čerstvém vzduchu, rády cestujeme, cvičíme jógu, chodíme po horách, jezdíme na kole, občas vyrazíme pod stan a nikdy neřekneme ne na piknik nebo den u vody. I když na všechno existují různé deky, ručníky, osušky a podložky, nepodařilo se nám najít jednu multifunkční udržitelnou a přitom krásnou osušku, která by se hodila na všechno. Osušku, která je dost velká abychom se na ní natáhly, nebo se do ní zabalily, která by nás utřela, ale i rychle uschla, lehko se z ní oklepal písek z pláže a nezabrala nám celý kufr. A tak jsme se rozhodly takovou osušku vytvořit.

Věříme, že každý z nás má obrovskou sílu drobnými rozhodnutími docílit velkých změn. Stačí vzít s sebou na nákup látkovou tašku, vyměnit plastová šťourátka do uší za dřevěná, a nebo si pořídit jednu funkční eko osušku místo pěti. A to osušku z mikrovlákna upcyklovaného ze všech těch jednorázových plastových lahví, které znečišťují naší planetu.

PRO VÁS

Pokud jste stejně jako my rádi aktivní, cestujete a záleží vám na životním prostředí, NAYAVITA osušky jsou právě pro vás. Jsou symbolem vědomého životního stylu plného lásky, radosti a svobody.

Neustále se snažíme vylepšovat výrobní proces a je pro nás samozřejmostí, že všechny partnery v dodavatelském řetězci si pečlivě vybíráme aby sdíleli naši fylosofii. Změna, konkurence a vývoj jsou přirozenou součástí každodenního života a tak víme, že existují alternativy z panenských (nerecyklovaných) méně kvalitních materiálů, které nabízí zlomek funkčnosti, kterou mají NAYAVITA osušky. Možná jsou levnější, zabalené v krásných vytůněných lesklých krabicích a nových plastových sáčcích. My takového alternativy odmítáme a jsme na to hrdé.

NÁŠ SLIB

Slibujeme, že vždy budeme usilovat o maximální kvalitu, udržitelnost a dodržování etických zásad. Zůstaneme věrné naší misi čistit planetu od plastového odpadu a přitom tvořit krásné, praktické a multifunkční eko osušky a doplňky na všechna vaše dobrodružství. Protože vy, stejně tak jako naše planeta, si zasloužíte to nejlepší.

I proto jsme krátce po zrození NAYAVITA založily NAYAVITA Yoga. Náš osvědčený proces upcyklace PET lahví jsme použily na výrobu krásných, originálních a ekologicky šetrných podložek a pomůcek na cvičení, které teď dělají radost ještě více lidem.

Děkujeme, že jste v tom s námi.

Marcela & Frankie, NAYAVITA